Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

  • Radyoterapi Departmanı için Özel Mimari Tasarım.
  • Yenileme ve Saha Hazırlığı.
  • Proje Yönetimi, Tadilat, Danışmanlık.
  • Gelir paylaşım modeline dayalı ortak girişim ve iş ortaklığı.
  • Radyoterapi alt birimlerinin ve çevresel gereksinimlerin sağlanması.
  • Radyoterapi personeli için Kullanıcı Eğitimleri, klinik uygulama eğitimleri, oryantasyon ve tazeleme eğitimleri.
  • Yeni yatırımcılarla Finansal Çözümler ve/veya Proje ortaklığı.
  • SunNuclear Ürünleri Satış, Servis ve Uygulamaları.
  • Klinik Destek hizmetleri Teknisyen, fizikçi, doktor ve idari hizmetlerin yerinde istihdamı.
  • Kabul testi prosedürleri, Beam Data veri toplamaları, Beam Data konfigürasyonları, devreye alma ve NDK süreç yönetimi ile birlikte lisanslama sürecinde destek.

Global Faaliyetler

Klinik Verimliliği Arttırmak için Proje Yönetimi, Yenileme ve Danışmanlık

Yatırım öncesi, sırası ve sonrasında her konuda radyoterapi yatırımcılarının projelerini tasarımdan tedaviye kadar olan süreçte takip ederek olası sorunlara en ekonomik ve en hızlı çözümleri sunuyoruz.

Mekanik Kurulum

Taşınma ve yeniden kurulum deneyimimiz konusunda deneyimli bilgi birikimine sahip bir ekibe sahibiz. Cihaz yerleştirme, paketleme, kutulama, güvenli taşıma ve yeniden kurulum dahil bir dizi hizmet. Amacımız, tüm lojistik operasyonlarınızı zahmetsizce halletmek, böylece tesisinizin operasyonlarına ve hastalarınızın tedavisine odaklanabilmenizdir.

Başlangıç Kullanıcı Eğitimi

Varian’ın gözetimi ve desteği altında; Bölgemizdeki (Orta Doğu, Kuzey Afrika, Balkanlar, Kafkaslar) Varian kullanıcılarına Türkiye’deki birinci sınıf referans merkezlerindeki doktor, fizikçi ve teknisyenlere sözleşmede belirtilen şartlar dahilinde kullanıcı eğitimi hizmeti vermek.

Raydoterapi Personeline Yönelik Kullanıcı Eğitimleri, Klinik Uygulama Eğitimleri, Oryantasyon ve Tazeleme Eğitimleri

Varian’ın gözetimi ve desteği altında; Bölgemizde (Orta Doğu, Kuzey Afrika, Balkanlar, Kafkaslar gibi) Varian kullanıcılarına sözleşmede belirtilen şartlar dahilinde doktor, fizikçi ve teknisyenlere yerinde (cihaz başına) klinik destek hizmeti vermek.

Proje Tasarımı ve Uygulama

A’dan Z’ye Mühendislik Çözümleri:

A’dan Z’ye tıbbi ekip ve ekipman danışmanlığı hizmetleri sunarak, radyoterapide ekipman ihtiyaçlarınızı değerlendirip tanımlamanıza, bütçe ve teknoloji ihtiyaçlarınıza uygun çözümler geliştirmenize, projelendirme ve uygulama konusunda size yardımcı oluyoruz.

 

Yatırımcılar için Finansal Çözümler ve/veya Proje Ortaklığı

Medideal, her projenin ihtiyacına göre, projenin uygulanması ve işletilmesi sırasında müşterilerimize yeni ve ikinci el cihazlar için finansman desteği de dahil olmak üzere eksiksiz ve sürdürülebilir çözümler, danışmanlık ve destek hizmetleri sunmaktadır.

Yeniden Pazarlama / Cihaz Re-lokasyonu

Yatırımcıların sahip oldukları radyoterapi cihaz ve sistemlerini yenilemeyi amaçladığı durumlarda, hem eldeki cihaz ve sistemleri satın alarak yatırımcıya ek kaynak yaratmak hem de teknolojik ve ekonomik ömrünü tamamlamamış cihaz ve sistemlerin sökülerek müşteriye teslimini sağlamak.

Sun Nuclear Türkiye Temsilciliği

Sun Nuclear’ın Türkiye distribütörü olduğumuz için dünya çapında Tanısal Görüntüleme ve Radyasyon Tedavisi merkezleri için Hasta Güvenliği sağlayan bir ekibin çözümlerinin parçasıyız.

Raydoterapi Alt Birimlerinin Temini ve Çevresel Gereksinimler

Radyoterapi cihaz ve sistemleri ile birlikte kurulması zorunlu olan: Chiller, UPS, Kurşun Geçirmez Tedavi Odası Kapıları, Basınçlı Hava Sistemleri, Barisol, IT/Network Donanımı gibi sistemleri temin etmekteyiz.

Klinik Gelir Paylaşımına Dayalı Ortak Girişim ve İş Ortaklığı

Gelir paylaşımı şeklindeki hizmet verdiğimiz Marmara Üniversitesi, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, Ankara Üniversitesi, Bülent Ecevit Üniversitesi olmak üzere 4 farklı radyoterapi merkezinde 6 radyoterapi cihazımız ve eğitimli doktorlarımız, radyoterapi fizikçileri ve teknisyenlerimiz ile yılda 6000’den fazla hastaya tedavi sağlamaktayız.

Akseptans, Test, Devreye Alma ve Lisanslama

Kabul testi prosedürleri, Beam Data veri toplamaları, Beam Data konfigürasyonları, devreye alma ve NDK süreç yönetimi ile birlikte lisanslama sürecinde destek.