Hakkımızda

Hakkımızda

Sektörde 10 yıllık tecrübe ve güven

Radyoterapi sektöründe uzun yıllara dayanan faaliyetlerden elde edilen tecrübe ve bilgi birikimi sonucunda 2011 yılında kurulan Medideal, teknolojinin en gelişmiş uygulamalarından biri olan ‘Lineer Hızlandırıcılar’ konusunda 20 yıllık tecrübeye sahip bir yönetim ekibi ile kurulmuştur. Radyoterapi alanında, Türkiye ve çevre coğrafyada, Projelendirme, Mekanik Tesisat, Çevre Birimi Temini, Devreye Alma, Cihaz Başı Kullanıcı Eğitimleri, Tedavi Planlama Sistemleri sınıf ve uygulama eğitimleri, Projelendirme, Proje Yönetimi gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. , Proje Finansmanı, Kurulum Sonrası Doktor, Fizikçi ve Tekniker Desteği vermektedir.

Medideal; Her projenin ihtiyacına göre, yeni ve ikinci el radyoterapi cihazları için finansman desteği de dahil olmak üzere, projenin uygulanması sırasında müşterilerimize eksiksiz ve sürdürülebilir çözümler, danışmanlık ve destek hizmetleri sunmaktadır.

Gelir paylaşımı şeklinde hizmet verdiğimiz hastaneler, kurulu cihazlarımız ve Radyoterapi departmanını yürüttüğümüz teknik ve idari ekibimiz ile hastaların kanser tedavisine daha kolay ulaşmasını sağlıyoruz.

Küresel Faaliyetler

Amacımız, Türkiye’de Radyoterapi Hizmet Sektöründe sürdürülebilir ortaklıklar kurmaktır.
Türkiye’de ve Dünya’da müşteri odaklı yaklaşımımız yardımıyla ve ayrıca müşterilerimize hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktır.
Genel olarak bakıldığında, grup içi firmaların rol/görev paylaşımının arttığı görülmektedir.
Birbirini tamamlayan iş akışlarını hızlandırmak için simetrik bir şekilde gerçekleştirilir.

MediGroup Şirketleri

MediGroup

MediGroup tamamıyla radyoterapi cihaz, sistem, proje ve hizmetlerine odaklanmış ve bu amaçla yapılanmış bir şirketler topluluğudur. Misyon ve Vizyonumuz; Kaynakları etkin ve verimli kullanarak projelerin yönetimi sırasında karşılaşılan sorunlara en ekonomik, en hızlı çözümleri üretmek, üreticileri ve yatırımcıları ortak projelerde bir araya getirerek fırsatları sektörel kazançlara dönüştürüp ülkemizin her köşesine ve erişebildiğimiz tüm coğrafi komşularımıza en son teknolojilerin ulaşmasını sağlamaktır

İletişim

Medidesk Medikal Teknik Destek San.Tic.A.Ş.

Eğitimli, donanımlı ve sertifikalı Medigroup teknik kurulum servis ve bakım ekibi; Medidesk A.Ş. çatısı altında, Varian Medical Systems marka tüm cihazların başta EMEA bölgesi (Avrupa, Ortadoğu, Kuzey Afrika, Balkanlar, Kafkaslar) olmak üzere 2013 yılından günümüze kurulum hizmeti vermektedir.

Radyoterapi sektörü için Radyasyondan Korunan Kapı, Chiller, Elektrik Panosu ve cihazın ihtiyaç duyabileceği her türlü alt ünitenin üretimi ve tedariğine odaklanmıştır.

İletişim

Medideal Eurasia

Müşteri odaklı bir yaklaşımla Avrupa ve Çevre Ülkelerde Radyoterapi Hizmet Sektöründe sürdürülebilir ortaklıklar inşaa etmek ayrıca hizmet verilen kurumlara kaliteli ve hızlı çözümler sunabilmektedir. Genel olarak incelendiğinde, grup içi firmaların birbirini tamamladığı rol/görev paylaşımlarının, iş akışlarını hızlandıracak, simetrik bir biçimde yapıldığı görülmektedir.

İletişim

MİSYONUMUZ

Radyoterapi sektöründe tamamlayıcı ürünlerimiz ile çözümler sunarak vazgeçilmez ortağınız olmak. Kaynakları etkin ve verimli kullanarak ülkemizin ve ulaşabildiğimiz tüm coğrafi komşularımızın projelerinin yönetimi sırasında karşılaşılan sorunlara en ekonomik ve en hızlı çözümleri üretmek, üretici ve yatırımcıları ortak projelerde buluşturmak, fırsatları sektörel kazanımlara dönüştürmek ve en son teknolojilerin her köşeye ulaşmasını sağlamak.

VİZYONUMUZ

Müşteri odaklı bir yaklaşımla Türkiye ve Dünyada Radyoterapi Hizmet Sektöründe sürdürülebilir ortaklıklar kurarak lider ve güvenilir bir konuma ulaşma.